Új hozzászólás Aktív témák

  • szabog4

    aktív tag

    Én elértem ebbe a játékba ismét az OKÁDOK tőle szintet...

    Ez a 6. meccsem haverral, amin 3 gyereket adott be (hang alapján 10-15) és hát...kikaptunk... :D
    Mióta megint nekiálltam ez a 4., hogy 2 trollal futottunk össze (nem ugyanazokkal). Infernon nem engedtek ki a kapun vagy megálltak a kezdőn és csak a glocknak a tűzváltóját kattogtatták, vaaaaagy felugráltak az erkélyre és ott ökörködtek....vaaaaaaaaaaaaaagy blockoltak, elénk álltak, bezártak a házba... fuuuuu kikickelni meg nem lehetett, mivel 2-en voltak. :W

    Játék szokása ez az egyszer minden sz.rt bead...egyszer meg az istenért sem...most épp a semmit nem ad be korszakát éli :DDD ...

    Meglehet, hogy Nova 2 és Silver 4 okozott a gondot a matchmakingbe. Én első esetleg 2. vagyok haver meg nagyon vegyesen. 2 és 5. között.

    Szépen elkezdtem egyedül felléptem silver 4ről nova 2-re, most meg esek vissza a sok idióta vagy béna miatt.

    Béna alatt azt értem, hogy random forgolódik, a GYEREK, nem működik együtt, csak belerohan az ellenbe a GYEREK...miután a másik is épp bénáskodik és egymást tunkolják, de nem viszi lejjebb az istenért sem az egeret, amikor még ideje is van felfogni, hogy felette csattog a golyó... Késsel fut egyedül a nyílt terepen, amikor lelő valakit és nála a bomba, mindenki trappol utána...nem infóznak...
    Kiemelve a magyar 15 évesek voltak az interno erkélyen ugrálósok... :"D
    A best az AWP elleni lassú megfontolt kisétálás a fal mellett, amikor tudják egymás pozícióját... :D Imádom.

    Attól is okádok, hogy kilépnek a játékból... 30perces büntetés, 2órás büntetés, 1 hetes büntetés... de jó... Nyom 1 kört és kilép... Ennek 1 részét betudtam annak, hogy elment a net...velem is előfordult és természetesen nem jött vissza. Nagy részt lemegy az első kör és kikapunk, máris KICK ME PLS és társai... fuuu :D Meg lelépnek, aztán visszalépnek 9p-el később, h 'oh c'mon kick me pls..' ... :D

    Minek kezdik el... :W Na kisírtam magam, holnap/ma úgy is játszom...hátha felb....om magam megint! :D

    [ Szerkesztve ]

    HUN_Thorpedo

Új hozzászólás Aktív témák