Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz twine #9055 üzenetére

    Itt volt szó bővebben erről a 3D témáról [link]

    Oliverda betehetsz ati kártya mellé egy nvidiát a physx miatt, ezt eddig az nvidia driver gátolta és trükközni kellett.

    (#9078) Abu85 "Egy rakás ember nem úgy távolítja el a meghajtót, ahogy kell. Valaki szimplán rátelepíti"
    Hogy lehetsz ennyire cinikus? :( Honnan tudná az átlag user hogy nem jó így? Talán megáll a telepítő és kiír egy 2 soros üzenetet hogy előbb távolítsd el a régit? Egyáltalán nem, szó nélkül uninstallálja a régit majd felteszi az újat és összeomlik a rendszer (lehet nem mindig de én is kipróbáltam és azonnal kampec volt az os-nek). Vagy talán köteles minden felhasználó fórumozni, hogy ezt onnan tudja?
    (UI: Nem te voltál aki pár hónapja még azt hangoztattad hogy rátelepítéssel is tökéletesen működik hiszen automatikusan eltávolítja az előzőt?)

    Nem akarom értékelni a katt-al folytatott hosszú (már talán egy éve is megy?) vitátokat mert engem nem zavar, hiszen enélkül elég kevés hozzászólás lenne, nekem meg unalmas munkaidőmbe van mit olvasni. DE annyit hozzáfűznék hogy külső szemlélő számára mindketten enyhénszólva is érdekesek vagytok, egyiktek felnagyítja a problémákat a másik meg letagadja, lol.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák