Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Sziasztok!

    Szeretném kérdezni a hozzáértő kollegákat, az ATI 3D vision technikáról(ha egyáltalán így hívják)! Nem mélységeiben, mert arról ma már fél napot olvastam! Sajnos ennek ellenére a lényeget ami engem érdekel nem sikerült leszűrni!
    Tehát a kérdés a fejfájást, sz@r villodzó képet, rosszab képminőséget, és gynegébb színeket valamint az egyéb járulékos rosszakat leszámítva:
    Egy teljesen átlagos(1920x1080@60Hz) 22"-os monitorom van! (esteleg beszerzek teszt erejéig egy 21"-os CRT-t ami megy 120Hz-en)
    Van otthon színes papír szemüvegem is, valamint a "nem Imax" (átlátszó, nem színes) 3D-s mozis szemüveg :B ....
    Tudok én ebből otthon 3D-s képet "varázsolni" ?
    Olvastam hogy Nvidia tulajok tudják hasznosítania szines papir szemcsiket is....Egyéb befektetések nélkül is!
    ATI-nál már a 120-es megjelenítőkről olvasok, speckó szemcsikről,,,stb.....
    Szóval az elsődleges kérdés....Ati-nál működik e a szines szemüveges okosság ha igen hogyan......?
    Másodlagos kérdés: Leszámítva az alacsony képfrissítéssel járó fejfájást stb....előcsalható e a 3D kép minimális, vagy zero befektetéssel a fent megjelölt "technikán" ?
    köszönettel :R
    twine

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák