Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz twine #9055 üzenetére

    Megint elérhetők? Akkor visszaszívom, amit írtam a régi driverekről, de hónapokig nem lehetett elérni őket. Kösz. :R

    Szerintem ez a 3D tech még elég gáz, és azt nem tudom, hogy sima szemüveggel milyen a 3D élmény (vsz. nem teljes), de talán nem véletlenül gyártanak speciális 3D szemüvegeket egy-egy adott hardverhez, ahogy az nV-nak is vannak ezzel szállított modelljei. Az viszont a 3D-megjelenítésről elmondható, hogy csak a minőségi cuccok képesek nagyjából fejfájásmentes megjelenítésre, pl. nemrég hozták csak ki a "szem-eltakaró" szemüveget (az egyik szemet mindig takarja, természetesen felváltva :DDD ), amely eddig a legjobban képes csökkenteni a fejfájást. Amíg mindkét szemed egyszerre látja a különböző képeket, a jelenség a legjobb technikával is megmarad.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz twine #9055 üzenetére

    Lehet papírsemüveges (cián-vörös) 3D-t csinálni. A keretprogram kell hozzá. iZ3D vagy DDD. Előbbit ajánlom, de a másikat is kipróbálhatod.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • válasz twine #9055 üzenetére

    Itt volt szó bővebben erről a 3D témáról [link]

    Oliverda betehetsz ati kártya mellé egy nvidiát a physx miatt, ezt eddig az nvidia driver gátolta és trükközni kellett.

    (#9078) Abu85 "Egy rakás ember nem úgy távolítja el a meghajtót, ahogy kell. Valaki szimplán rátelepíti"
    Hogy lehetsz ennyire cinikus? :( Honnan tudná az átlag user hogy nem jó így? Talán megáll a telepítő és kiír egy 2 soros üzenetet hogy előbb távolítsd el a régit? Egyáltalán nem, szó nélkül uninstallálja a régit majd felteszi az újat és összeomlik a rendszer (lehet nem mindig de én is kipróbáltam és azonnal kampec volt az os-nek). Vagy talán köteles minden felhasználó fórumozni, hogy ezt onnan tudja?
    (UI: Nem te voltál aki pár hónapja még azt hangoztattad hogy rátelepítéssel is tökéletesen működik hiszen automatikusan eltávolítja az előzőt?)

    Nem akarom értékelni a katt-al folytatott hosszú (már talán egy éve is megy?) vitátokat mert engem nem zavar, hiszen enélkül elég kevés hozzászólás lenne, nekem meg unalmas munkaidőmbe van mit olvasni. DE annyit hozzáfűznék hogy külső szemlélő számára mindketten enyhénszólva is érdekesek vagytok, egyiktek felnagyítja a problémákat a másik meg letagadja, lol.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

  • katt777

    félisten

    válasz twine #10131 üzenetére

    Neked egy topicban sem volt szakmai hsz-od, kötözködésből annál többet produkáltál. Számos topicban rengeteg emberrel lehet normálisan beszélni, vitatkozni, és ismerem azt a csapatot, akik rászállnak egy-egy emberre (nem feltétlenül rám), mert nem bírják elviselni, ha más többet ad náluk a közösségnek, és akik miatt hasznos tagok (értsd: több +, mint -) törölték már magukat PH-ról.
    Most pedig megint HAZUDSZ, szokás szerint, nem is csak ferdítesz. Sehol nem forszíroztam a bios-ban turkálást, mindig azt írtam, hogy mielőtt abba nyúlna az ember, próbálja ATT-szal beállítani, amit akar. Az egy másik dolog, hogy mivel sokan bios-oznak, leírtam, hogyan végezzék el, hogy ne tegyék tönkre a kártyájukat, és segítek, ha valaki ezzel próbálkozik.
    Statisztikailag igazolt, hogy több 10.000 embernek segítettem már (ahogy az is bizonyított, hogy voltak tévedéseim, sosem tagadtam), ezzel szemben te, és a hozzád hasonlóak semmit nem tudnak felmutatni, csak annyit, hogy ha valaki rosszul tud valamit, vagy hibázik, akkor rászálltok (vagy még akkor is, ha nem). Nem is tudhatod, ha beismertem a tévedésemet, mert számtalanszor deklaráltan nem olvasod a hsz-aimat, ugyebár. :U És persze megint nyilvánosan kezdtél személyeskedni, mert arra mindig kapható vagy. :C Ha ezután megint nem pü. "tisztelsz meg" (vagy írsz másnak), az minősítsen téged.

    Visormail: Arra én is gondoltam, hogy át kéne nevezni Abu85 Catalyst-topicjává, de éppen ő az (és már köszöntem is neki a megértését), aki, még ha erős elfogultsággal is, de velem, és másokkal is ált. képes normálisan diskurálni (és akkor is figyel a fogalmazására, ha mérges), még ha nem is értünk egyet. Volt már, hogy elismertem, hogy igaza volt (10.7C vs. AvP), azt meg tisztáztuk, hogy ő nem tartja hibának, ha abbahagyja a gyártó a terméke támogatását, én meg igen, tehát csak a megközelítés volt a különbség. Azóta azt is elfogadom, hogy ő így látja.
    De nem ő volt az eddig, aki másoknak beszólogatott. Van, amikor ő tud megoldást egy problémára, van, amikor én, van, amikor mind2nké jó, van amikor egyikünké sem, ez a hibák különbözőségéből fakad.
    Persze, ha mellém állsz, számíthatsz az üldözésre, ahogy a többiek is, nem értettek maradéktalanul egyet az erőből fórumozókkal.

    Abu85: Ez a fő probléma a C csomagokkal: egyes konfigokon okoznak hibát, másokon meg nem (ezt most nem icon problémájára írom), hiába telepít a user teljesen szabályszerűen. De ez, gondolom, számodra sem újdonság, erre szoktad javasolni a support-ot. Viszont ezek sem igazolják, hogy a Catalyst-tel minden rendben lenne.
    Amióta tisztáztuk, én elfogadom, hogy azt nevezzük hibának, amiért valóban a C csomag felelős, nem az AMD. Nem is szóltam azóta egy rossz szót sem a Catalyst-re emiatt.
    Feledékeny vagy, emlékezz csak, volt, aki az én nézőpontomat osztotta a terméktámogatás megközelítését illetően.
    Azt viszont, bocsásd meg nekem, de továbbra sem tudom elfogadni, hogy ha valakinél egy szűz telepítéskor hiba adódik, te rögtön 3rd progikra hárítod a felelősséget. :R

    Steelmanus: Áruld már el, hogy ha valaki Catalyst-problémára keres problémát, és az csak ATT-szal megoldható, akkor hogyan mondjam meg neki! :U
    Segítek a furcsaságok megértésében: sokáig volt rendes internet-hozzáférésem, nem csak mobil, ráadásul a fórumozás nem kimondottan forgalomgeneráló tényező. Vannak saját cikkeim, amelyekben rengetegen fordultak hozzám, értelemszerűen válaszoltam is nekik, ergo sok a hsz-om. Akkor sem gyűjtögettem szándékosan, amikor még lett volna valami "haszna". A C-meghajtók problémái ritkán logikusak, az adatforgalmi korlátaimat meg csak abban a 2 esetben hoztam föl (igaz, több hsz. volt), amikor valaki azt mondta, mit érdekel engem, mekkora az indiv. csomagok mérete. Remélem, tisztáztam, amit kellett, a továbbiakban igyekszem ON maradni.

    icon: Sajna, a jelek szerint, csak új kártya beszerzésével orvosolhatnád minden problémádat. Ez a gyártó célja, mint anno írtam, és mint bebizonyosodott.

    Thrawn: Ezt napokkal ezelőtt javasoltam. :C

    A személyes véleményeket ismételten kérem pü. (bár lehet, megint hiába, ami a személyeskedők természetéből fakad), főleg, hogy az eddigieknél kevesebb legyen az OFF, nem vagyok sértődős. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • siriq

    őstag

    válasz twine #10168 üzenetére

    Akkor nalam ez a hibaforras kilove. Egyebkent masoknal is volt ilyen hiba forras(nem legalis).

    Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

  • Ádyka

    őstag

    válasz twine #10463 üzenetére

    Atitray tools mindíg is fent volt Xp alatt is, hiszen azzal halkítom a 4830-at.
    Ilyen alapvető dolgokkal azért tisztában vagyok, hogy nem eröltetek 1680-at, egy 1280-as CRT-re. Mindkét kijelzőnek 1280x1024 a maximuma.
    Hosszú évekig jól mentek XP alatt, ahol havonta frissítettem a catalystot, minden gond nélkül.
    Kiterjesztett mód soha nem tetszett, persze, hogy az működik :(((
    Mint mondtam, mióta win7 van fent, nem működik a dolog. Mind1, így jártam. No theater.

    Azért köszönöm. :R

    Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

  • Ádyka

    őstag

    válasz twine #10469 üzenetére

    Xp-n hibátlanul ment minden együtt. Most külön külön sem.
    Igazából azt várom, hogy valaki azt mondja: " igen én is szerettem volna így üzemeltetni, de win7 alatt nem megy valamiért" vagy "Ádyka te béna vagy, mert úgyanúgy meg a dolog mint Xp alatt"

    Úgy veszem észre, hogy aki eddig tanácsot adott, az még nem próbálta ezen feltételekkel ezeket a beállításokat. Nyilván látatlanban nehéz problémát megoldani, tanácsként én is kapásból ezeket javasoltam volna.

    Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

  • tlala

    addikt

    válasz twine #10475 üzenetére

    Ha tényleg csak tényleg csak próbálod megérteni azt amit eddig nem sikerült, akkor elmagyarázom. :)
    Azért nem cserélek XP-ről Win7-re, mert baromira hasznos, hogy a gyereknek elindítok egy filmet a galérián lévő dolgozós gépről amelyik a lenti TV-re van kapcsolva - miközben zavartalanul dolgozok tovább a gépen.
    Ez kiterjesztett módban nem "kényelmetlen", hanem lehetetlen. :))

Új hozzászólás Aktív témák