Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz wwenigma #30189 üzenetére

    Megnéztem. Nekem most csak a Color Vibrance és Brighter Whites van bekapcsolva, miután felraktam frissen az új bétát. Ez nem is olyan sok. :o Volt idő, amikor a másik garmadából is be volt kapcsolva pár dolog (de-noise, de-block, stb). De már ez is elég durva. A Brighter Whites kékre színezi a világos szürkéket fehérről, a Color Brightness pedig a szaturált színeket teszi világosabbá az azonos jelszintű szürkéktől. Mindkettő elég csúnya dolog (és sok TV-n csinál hasonlót a Standard képmód, szóval potenciálisan halmozottan kapod a "jót", ha a CCC és a TV menüje is "alapállásban" van).

    (#30190) bozont
    Én az EVR-t sem használom, így felőlem minden csúszkát megpróbálhatnak feltolni nekem, nem fog sikerülni. :D

    Egyébként nem tudom, hogy most mi a helyzet, de régebben ha a CCC-ben minden pipát levettél, még mindig bekapcsolva marad egy-két dolog. :(

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák