Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz wwenigma #27941 üzenetére

    Miért nézzem meg az "ismert hibákat", amikor ismerem a hibákat? :F :P Nyilván megnézném, ha olyanok lennének ott, amilyeneket nem ismerek. :U Nem is kellene bármilyen szoftvert kiszarni, amíg hibás. :((

    _PicuR_: Milyen kommentet loptam és honnan? :F Sok marhaságot mondtak már rám, de ezt még nem. :DDD Milyen negatív kommentekről van szó? :F Emlékeim szerint jó ideje azt írom, hogy nálam jók a legújabb driverek, de azt látom, hogy másoknál milyen hibák fordulnak elő most is, amelyeket én egy ideje nem tapasztaltam, de anno nálam is előfordultak. Ezek tények, erre írtam a hsz-t, általánosságban (lásd még: "known issues", mint az előtted szóló is írta). Gondolom, azt meg kitalálod, mennyire érdekel azon hívők véleménye, akik soha nem tesztelnek semmit, és ha saját maguk nem látnak egy hibát, rögtön nekiállnak "user error"-ozni. :P

    pEtii94: Csomagold ki a telepítőcsomagot, és eszközkezelőből telepítsd a chipset drivert, aztán restart, és csak utána a VGA, érdemes azt is először csak eszközkezelőből, és tesztelni. Máskülönben előfordul6nak hibák, nem jól észlelt eszközök. AMD konfigokon mindig ezt csinálom, és nincs is baj (VGA-driver hibáit leszámítva, de azok ettől függetlenek). Érdemes a chipset támogatására is figyelni, mert ha a Catalystben más van, akkor azt nem szabad, csak a gyártó alaplapi csomagját, viszont szintén csak drivereket, semmi Install managert és egyet, az később menjen majd a friss VGA-meghajtóval, így nem lesz gond.

    NetTom: Alaplapon kapcsold le a PCI-E energiagazdálkodást, Inteles cumóknál ez ált. segít. Nálam is volt ilyen régebbi driverekkel, ma már szerencsére nincs. AsRock supportot is megkérdezheted, az összes gyártó közül ők válaszolnak leggyorsabban, haveromnak pár éve még egy modolt biost is küldtek szintén vmi energiagazdálkodásos problémára.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák