Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Steelmanus #13182 üzenetére

    Hm. Ez érdekes. Pedig illene megemelnie a GPU órajelét a Fox4-esnek, ha használod a hardveres gyorsítás üzemmódot.

    Nem a Flash GPU gyorsítására gondolok, mert azt külön lehet engedélyezni Flash objektumon.

    Hardveres gyorsításnak elméletileg az lenne a lényege, hogy tehermentesítse a CPU-t és pl. simább finom görgetés; tab fülek animációja stb... minden ilyet a GPU szolgáljon ki.

    Kíváncsiságból felteszem majd 7vgén a 11.3-as Cata-t is.

    Film lejátszásnál persze, ha támogatja a player. Értem a user.js-t, de amúgy is illene UVD módba tennie a kártyát flash lejátszásnál, de azt Én sem tudom hogyan viselkedik ez az UVD eltérő genrációs Radeon-ok esetében.

    Ami furcsa, hogy szerintem az előző 11.4 Early Preview driver-el nem volt ilyen, hogy Fox4-esből kilépve windows-ba nem idle, hanem 3D üzemmódba lépett a kártya (ha nem abban volt böngészés közben), vagy hagyta 3D üzemmódban ha abban volt.

    És Nálam is ezt csinálta már 2x, hogy csak restart után állt vissza Idle órajelekre.

    No, asszem lesznek itt még érdekesség: Újraírt 3D-s rutinok (új Cata); GPU gyorsításos böngészők, ... :D

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák