Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #10822 üzenetére

    Bakker, te tényleg nem érted, mit írok? :F Az imént is azt írtam, hogy nem látom az 1mp-nél kisebb intervallumokat, viszont az AMD szoftvereit alkalmazva, még ezen intervallumon belül is több órajel-ugrálás kimutatható, míg ATT-szal nem, ergo ha van is ugrálás, AMD-vel több és hosszabb. A mintavételi időtartam e kérdésben irreleváns.
    Azt áruld el nekem, hogy ha nem képes mintát venni a hardverből, akkor hogyan írja ki az értékeket? :F Hiszen folyamatosan jelzi a csökkenő és az emelkedő teljesítményt is, ill. az üzemmódváltást! Ahhoz, hogy következtessen, ismernie kellene az 5mp-cel későbbi értéket, ergo a te érvelésed szerint az ATT és a RivaTuner is min. 4mp-cel előre látja a jövőt! :Y Már bocs, de ezt a lehetőséget nehezebb elfogadnom. :R
    Miért ne érthetne ahhoz Ray, amihez az AMD mérnökei? :F Egyébként éppen azért olyan kicsi a programja, mert nagyon is közvetlenül kezel mindent, nem egy 120MB-os szoftverrel. :P (Elismerem, hogy az egyszeri usernek az AMD egy csomó mindent beleépít a szoftverébe, amit ATT-használónak magának kell beállítani, ezen ne is vitázzunk.)

    Azt is írtam többször, hogy attól, hogy az AMD-nek jó egy termék/szoftver, igényesebb felhasználóknak még nem feltétlenül lesz az. Egyszerűen nem akarom, hogy bármiféleképpen is ugráljon a VGA-m órajele, akármilyen módban van, az AMD pedig ezt nem oldja meg. :((( Mert egy ilyen kekeckedő, maximalista alak vagyok. :B :R

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák