Új hozzászólás Aktív témák

  • omfgk

    addikt

    válasz omfgk #4409 üzenetére

    Ha valaki esetleg elmélkedett azon ,hogy a reportok hatására van-e automatikus shadowban...
    Hát van. :U
    Pont ilyen üzenet jött tegnap este ismét (eredeti hsz-ben).
    Account name warning (továbbra sem offensive a név) és chat warning. Nem foglalkoztam vele mert már 6-7 alkalommal jött. Csak legelőször csodálkoztam rá.
    Ma megnyitottam a játékot és ismét account name warning (és megint pls rename...) és most már chat ban.

    Úgy tűnik ,hogy amikor ezt a listát végigkattintják az ellenfelek akik valahogy nem tudják lelkileg feldolgozni ,hogy lelőtték őket

    akkor erről a kettőről küld csak ki értesítést az érintettnek. Többiről még egyszer sem jött.

    Invasion-t és SnD-t nyomtam az elmúlt 2 hétben.
    Mindegy,, ez sem érdekelt, volt már ilyen, miután megnéztem a warning-okat, start és nem talál szervert. Szép lassan elpörög a számláló 180-200ms-ig és bevág a shadowban lobbyba.
    Nagyot néztem...

    Na mindegy.
    Kis utánajárás és elvileg ilyenkor arra kell várni ,hogy egy tényleges hús vér ember megnézze az account-ot ,hogy tényleg csalt-e az illető vagy sem. Ami állítólag 1 hét kb.
    Mondjuk azt nem gondoltam volna ,hogy velem is megeshet.

    Van olyan akinek a videóit megnézem mert jó SnD taktikákat lehet eltanulni
    például
    https://www.youtube.com/watch?v=08MODHg6sXY&t=1s
    na ő oké ,hogy kap shadowban-t.
    De a cipőfűzőjét se tudnám bekötni 6v6-ban. Ezért is nézek ilyen taktikusabb videókat.
    Az övét pár nap után feloldották.

    Valószínűleg az Invasion tette be a kaput. Ott ha jó körön van az ember akkor egy chopper Gunner + Gunship kombóval, a spawn miatt beszoríthatja az ember egymaga a teljes másik oldalt a kezdőjükre. Na ilyenkor akár 20 ember is reportolgathat...

    Megvárom az 1 hetet, aztán ha tovább húznák akkor OTP chargeback lesz a vége és bekaphatja a sok snowflake (meg az activision ,hogy ilyen elmebajt csinál ,hogy konkrétan a picsogó játékosok reportjai alapján jöhet shadowban).

    ui : Nem azért tettem be ,hogy valaki elhiszi-e ,hogy megérdemelt-e a shadowban vagy sem, csak azért ,hogy tudjuk, van automatikus x db report utáni ban.
    Most az elmúlt 1 órában elég sokat keresgéltem.

    MW2019 van még a battlenet acc-on.
    Azon nem volt ilyen. Pedig ott jobb voltam és összejött 3 vagy 4 nuke azért. Itt még nem voltam a közelében sem. Szóval hegesztettek a rendszeren (nem jó irányban).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák