Új hozzászólás Aktív témák

  • Wans

    aktív tag

    válasz Kobe #4369 üzenetére

    A wh-t, főleg ebben a mostani részben sztem nagyon nehéz tutira megállapítani. Állandóan megy az uav, néha advanced uav is, ami telibe mutatja minitérképen, hogy mit csinálsz, van olyan gránát, amitől világítasz az enemynek falon keresztül, sőt ma volt olyan, hogy vki nemtom mivel folyamatosan jelölgette az emberkét úgy, hogy egy piros pötty jelezte a falon keresztül, hogy éppen hol van ellenfél. Amikor a falon keresztül volt én is rálőttem a pöttyre és minden lövés hit volt. Ahogy mozdult az emberke úgy ment a piros pötty is. És még ezekhez jön a rutin is. Amíg az aimbotosok nem kezdik el szórni a fejeseket, addig nehéz megmondani, hogy mennyi csaló van. Pedig, ha van millió egy wh-s, akkor sztem aimbotosnak is kellene lennie, de azzal még egyszer sem találkoztam eddig. Biztos vannak csalók, de egyelőre szerintem a számuk elhanyagolható. Én még nem találkoztam eggyel sem vagy legalábbis olyannal, amire azt mondanám, hogy tuti az. Gyanús eset volt meg van, de az általában kb. 1 kill, utána tök átlagos az ember nekem.

    Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

Új hozzászólás Aktív témák