Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Spizzi #11228 üzenetére

    Szerintem nem fair ekézni a Treyarchot a CW miatt, nem ők akarták kiadni kb másfél év fejlesztési idővel, hanem a kiadó erőltette. Bár valóban nagy volt a kontraszt a 2019-eshez képest technológiát tekintve, szerintem fasza kis játék lett az is.
    Azt se szabad elfelejteni, hogy kb a Black Opsok tartották életben a sorozatot majdnem 10 évig.
    "Arról nem is beszélve, de most ez megint csak személyes preferencia kérdése, hogy a Treyarch jellemzően azt a tényt, hogy a cod egy árkád játék mondhatni vér komolyan is veszi." De szerintem ez nem akkora probléma. Én pont az árkádossága miatt is szerettem a BO-kat, és kifejezetten örültem is neki, hogy a vérkomoly MW2019-es epizód után jött a CW. Jól megfér egymás mellett ez a két stílus.
    A Sledgehammer viszont, mintha kevésbé érezne rá, hogy mi kell játékosoknak. Nem csinálnak rossz gémeket, de valahogy sose voltak igazán egyedi megoldásaik (talán egyedül az Advanced Warfare-nél éreztem, hogy picit más mint a többi - sajnálom, hogy nem folytatták azt a vonalat)

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák