Új hozzászólás Aktív témák

  • kavicssli

    addikt

    Visszatérve ehhez hogy mi mit hajtki! Kb 3 szor linkeltem illetve másoltam be ezt a szöveget....Meglepetés viszont a CPU – még leírni is furcsa, de ha valaki egy alapórajeles E2180-at tesz egy 9600GT-t alá, akkor a CPU alig fogja visszafogni a rendszer teljesítményét 1280x1024-ben – 1600x1200-ban pedig minden bizonnyal egyáltalán nem.
    Ha a célfelbontás 1280x1024, akkor az eredmény maximalizálása érdekében érdemes a CPU-t 2.33 vagy 2.66GHz-re felhúzni – ez még egy E2140-nel is kényelmesen kivitelezhető, a standardnak számító 333MHz-es FSB mellett."
    és szerintem amig SirAndrish 1024 ben tolja igazán mégm ost nincs értelme hogykihajtja e a proci a VGA-t.. 1600*1200már minden bizonnyal számit!
    SirAndrish! Szerintem vegyél egy jó kis moncsit de már használtam jó kis 17es sikképcsöves monitorokat lehet venni! Csak azért ajánlom mert igy legalább lesz "értelme" a konfognak..Mert ezt a konfogot amit venni szeretnél nem 1024 be kell alkalmazni :) :R

    "Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Új hozzászólás Aktív témák