Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz athomi #2090 üzenetére

    ok nincs kispisztoly...nem csak a futás miatt nagyon jó....ha közelről rálősz valakire, és nem hal bele akkor hasznos tud lenni. Az egyik kollégám CTF-zik egy olyan szerveren ahol, only rifle van (szintén kp nélkül), hát elég röhejes amikor három emberke kergeti egymást másodpercekig próbálva lecsapni a másikat, néha ellőve egy-egy golyót...


    DE mi az oka annak, hogy a másodlagos fegyverem valami sc-enfield-re hasonlító puska, és úgy tüzel, mintha félautomata lenne (idegesítő)....főleg, hogy én relfexből nyomom a görgővel a fegyverváltást kispisztolyra.
    ??????????????????????????????????????? Na mindegy ma gyaláztam mind a láma szerveren, mind a büdös macskán :) ....jahh meg ma jöttem rá, hogy azt a célkereszt szerű valamit még nem is engedélyeztem a programon belül (menüben), igaz mint láttam nagyon sok pályán csak mozdulatlan állapotban van....de találtam egy szervert ahol konstans ott volt....szép volt csípőből osztani a fejeseket karral....

    oxox


    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák