Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz MARV6969 #5650 üzenetére

    :R
    Ők mind bankosak,vagy van,ami marad?

    A férgeket azért érdemes nyírni,mert jönnek újak,de a lényeg,hogy a pofát a savon mászkáltasd.Egyébként nem vagyok benne biztos,hogy a saválló pajzs is véd 100%-osan,de a köpet az biztos sebez akkor is.Igaz ez lövés nélkül nem olyan gáz,nem szükséges a Bee.
    Egyébként én sajnálom,hogy így csinálták,elég kemény boss lenne...de ésszel kell.Lehetne több ilyen feladat,ellenség,stb.
    A hordóktól meg herótot kapok...sosincsenek jó helyen,bezzeg mechromancerrel(tárazáskor elektromos robbanás) vagy rakéta,gránát,ilyenek tuti magamra nyomok valami ilyet,a legtöbbször ebbe halok bele :D
    Nomeg vicc,hogy a Norfleet ha nem sima,ami ugye engem nem sebez,hanem elementálos,szinte mindig elkap engem is...igaz hülyén,mert a pajzs marad,életerőt vesz le. :F Pedig legál...biztos mert alapból nem elementálosak.Végülis sok fegyóból,a Sand Hawk-ból se dob a játék csak simát,mégis működik rárakva az elementált.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák