Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BomiBoogie #5075 üzenetére

    Jaja,ezt szívom be Pyro Pete ellen...nincs talán annál nehezebb főellenfél.Egyébként én nem értem,a youtube-on van sok videó,ahol elég hamar leölik,neves,de nem modding fegyverekkel...jelentem Én kipróbáltam egy végtelen brutálabb moddolt rakétavetővel,negyedszerre le is öltem,NEGYEDÓRA alatt,pedig a cucc kicsinál bárkit egy lövéssel,a nukem kábé 5x-öse sebzésben,és lő másodpercenként 5-öt... :Y :W
    Nem tudom,mit csinálok rosszul...a tyúbon percek alatt leölik normál neves fegyókkal,conference call,ilyenek...nekem ezek csak karcolgatják.Lehet nem true vault hunter-ben nyomják?Én keringtem körülötte negyedórát Bee pajzs,Conference call shoti,a pajzsából vittem le 2 centit... :W
    És egyébként vicces,hogy dobni se dobott SEMMI érdemlegeset...szintén tyúbon farmolják,jön tőle neves fegyó több is,hát én leöltem 3x moddolt cuccal,igaz egyedül,de zöld kacatok és kész,valami nonpluszultra sárga gránátmod esett csak,azt hiszem.,,,
    Hogy a fenébe megy ez?Ennyire alacsony a bossok droprate-je?A Lyuda snipernél most tartok 100 próbánál,legál(csak Pyro Pete-nél vetettem be ilyen moddoltat,mert felb...ott...),és semmi,de kábé a tyúbon amiket láttam,mit-hol,SEMMI nem esett sehol 50órája,pedig ezeket a helyeket járom be...a lentebbi "talánezmiatt"-pajzsot is kipróbáltam,de az nem csinál semmit,szerintem bug volt a nagy loot...
    Vicces,de az ember próbálna "legál" maradni,és nagyon nem jutni sehová,pedig pár jobb fegyót megszereznék.Pyro Pete-t az atom is csak karcolgatja... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák