Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz Chris0321 #61968 üzenetére

    Én azért megyek évente 17 ezer körül, csak nyáron, a kettő autóval ez inkább 20 ezer.
    Szóval a téli kevésbé érintett, de azért ennyi km után tavasszal kell egy centírozás, a téli futás alapján - téli szettre - elegendő lenne 2 évente a centir.
    Z4-en meg csak nyári van, télen meg csak akkor megyek vele ha jó az út, meg hogy ne álljon 3-4 hétnél többet.

    Nem gondolnám, hogy attól kell félni, hogy nem mehetsz régebbi autóval... azért ezt itthon nehéz lesz bevezetni... inkább szerintem minden gyártó ezt tolja, ezen van extra profit, az emberek meg spórolni akarnak az üzemanyagon. Aki évente 4-5 ezret megy amúgy szerintem nagyon jó választás egy elektromos, igazából se kútra, se szervizbe sem igazán kell menni, ha egy kevés km-es autót nézel.

    #61969Newlachka
    Gumihotelt egyszer választottam, de igazából el tudom tenni a garázsba - persze azt kerülgetni kell, del elengedtem ezt az extra költséget a minimál kényelmetlenség rovására. :)

    Valami olcsó fali tartóra esetleg tipp? - a falon, meg a plafonon van helyem.

    #61973Gsx-rr
    Ez a normális szerintem, ha valaki ennyit nem fizet ki, egy normális futásért - na meg a gumiknak se mindegy ugye - az vessen magára.

Új hozzászólás Aktív témák