Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    kis tanulság 3 hónap szenvedése és végül a probléma +oldása..

    gondom hogy torrentezés közben lemered a 64 bites win 7 és a másodlagos xp is!
    tehát elindul a letöltés megy pár percig utánna 1xerüen nem lehet az egeret mozgatni vissza tér pár mp-re akkor gyorsan lekapcsolom a kliens és nagy nehezen magához tér a gép sok esetben ilyenkor még a hálózatot is bontja!
    ezzel szenvettem már kb 3 hónapja és ma reggel rájöttem a TITOKRA
    Nekem Raid 0 tömböm van ezen van 2 partición a 2 oprendszer más particiokon játék míg másikon pl filmek...
    Van 1 tartalék 250 gigás vinyóm ez nem a rendszer része mentegetni szoktam oda!
    a táp le van húzva rolla és ha kell akkor élesztem föl. Ma reggel adtam neki tápot és elinditottam erre a független vinyóra 1 torrent letöltést kb 6 perc alatt ledarált 4.5 gigát.
    nem meredt le a gép viszont láttam hogy elég nagy proci használat volt de ettöl függetlenül volt net és használni lehtetett a netet + mindent.
    Erröl vinyórol vissza bontottam a Raid tömb 1 particiójára a letöltött 97 db 50 blokkot majdnem sirtam amikor + láttam hogy erre 1 perc sem kellett baszott gyorsan dolgozott.
    Lényegében tökéletesen müxik úgy a dolog hogy ha a torrentezés nem azon a vinyon van jelen esetben nálam Raid 0 tömb ahol az oprendszer!

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák