Új hozzászólás Aktív témák

  • savi3

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem :DDD

    Úgy két hónapja elkezdett akadozni a net itthon, fel is hívtam a UPC-t, hogy vattafak: egy hét sem telt el, hívtak, hogy kijavították, valami az utcán zavarta a jelet. A szolgáltatás ugyan helyreállt, de akkor kezdődött ez a jelenség: amikor megy a µTorrent, akkor nincs internet az egész hálózaton, beleértve a wifi-t is. Egyszerűen nem tud kapcsolódni a DNS szerverhez. Ha lekapcsolom a µTorrentet, akkor minden helyre áll, pár perc múlva. :(((
    Gondoltam, akkor biztos a µTorrent-tel van a baj, olvastam fórumokat (sokat), mindent kipróbáltam, beleértve a DNS server megváltoztatását, egy sor beállítás a utorrentben, töröltem egy csomó rég torrentet a seedből, és azokat is, amiket a probléma jelentkezése táján töltöttem le. Aztán 500 MB/s netet rendeltem, vadiúj, korszerű routerrel (ConnectBox), hátha a router nem bírja kezelni a sok node-ot, de ez sem oldotta meg a problémát. Aztán elkezdtem tekergetni a maximum transmission unit értékeket, de az normális, 1500-as értéken működik...
    Ezek után leszedtem az egész µTorrentet mindenestül, letöltöttem a legfrissebbet, beraktam pár torrentet seed-be, letöltöttem valamit, hasított minden, böngészni is tudtam ezerrel, király. Otthagytam a gépet, másnap nézem: nincs DNS server. Ugyan ott tartok, ahonnan indultam. Itt feladtam. :W
    Van valakinek bármilyen ötlete? :F

    Köszönöm :)

Új hozzászólás Aktív témák