Új hozzászólás Aktív témák

  • Brett001

    aktív tag

    Most teljesen ki van a tököm a BTC-vel!!! Hobby szinten évek óta forexezem, a kripto csak hírek szintjén érdekelt, kereskedni soha nem kereskedtem velük. Néhány hete rászántam magam és regisztráltam a Binance-re, azzal a szándékkal, hogy napon belül kereskedek, skalpolok a Futuresen tőke áttétel, mondván ha napos vagy 4 órás TF-en oldalazás is van, azért 1-5-15 perces TF-en azért van mozgás, hogy ki lehet csippenteni pár dollárt a napközbeni mozgásokkal. Erre fel mi van? Aug. 20 óta gyakorlatilag semmi nem történik.
    Ez nem sima oldalazás, rohadt pici napos gyertyák még kanócuk sincs! Szinte zéró volume! Hiába az 1 perces időkeret ott is olyan halvány mozgás van, hogy lehetetlen kereskedni. Általában 1:2 R/R-t használok, ha az általam használt stratégia jelet ad, a mozgás nem éri el a 2-es TP-t. Lecsökkentettem az R/R-t 1:1.5-re, ezt általában eléri, de olyan kicsi az összeg, hogy a kezelési költség elviszi a haszon nagy részét. Én b@szd meg az életembe ilyet nem láttam BTC-n! :Y Van persze, hogy 2-3 egymást követő nap kicsi volt a mozgás, de, hogy zsinórban 6-7 napok telnek el így, arra nem nagyon. :( De még ha látsz egy hosszabb napos gyertyát, az sem jelenti hogy egész nap nagy mozgás volt. Pl. a tegnapi gyertya. Egész nap lótúrót sem csinált a BTC, aztán egyszer 4-5 percig (sic!) meglódult (persze nem tudtam elkapni), aztán visszasüllyedt az apátiába. Én nem tudom mitől fosnak ennyire a kereskedők...Most átnyergelek az ETH-ra az legalább mozog valamennyire.

    [ Szerkesztve ]

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Új hozzászólás Aktív témák