Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz MiklosSaS #41932 üzenetére

    Az a "baj" a 144Hz/3D miatt eléggé satuban here a szitu nálad Radeonnal, mondjuk az esetleges kijelző csere ezt orvosolhatja csak érted 2K/4K a 144Hz után.., bár meglehet már van ilyen, utoljára tavaly év végén néztem utána. Akkor a DP 1.2 csak 60Hz-et tudott 4K-ban..

    Víz.., megint elkezdődött az, amire azt szoktam mondani, hogy "a PH tartós olvasása felnőtt emberek stabilnak hitt/tartott értékrendjét is képes semmi perc alatt felborítani.." :D
    Konkrétan most az FX-ben kezdődött Kutya fórumtárs olcsón épített vizével, 1.7V-on Cinebenchel, azmiaz? :DDD :O

    Ott/ezen a ponton bezubbantam passzív üzemmódban a vizes topicba megint olvasgatni, ez sem segítette a helyzetet plusz Orrmányos ott mutatott dinamizmusa sem.. :N

    Erre jött most fűszerként a Macska vize is.., szóval a fenti apropó okán jelentem baj van, elkezdtem kattogni a vízre. "Fejezd abba!!!" :DDD

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák