Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Habugi #41930 üzenetére

    Szerintem a 780Ti volt az egyik legjobb NV kartya. A 780 az herelt Titan volt, a Titan meg herelt 780Ti. Tuningban isszonyat volt mit ment az az MSI kartya, 920 MHz-rel kisebb feszultseg emelessel benne volt az 1300 MHz, alap feszen siman megvolt az 1260 MHz. Joval gyorsabb volt mint az alap 980.
    Ha a 980Ti is ilyen lesz akkor az az en kartyam. Szeretem az uj tech kartyakat, de ha bejona 980Ti vagy a 390X akkor az egyiket le fogom vizezni es jo hosszu idore nalam marad.

    Hat ez a vizhutes valami csoda. 4.7 GHz-en 1.245 V-al a nem lepi tul a 75 fokot a processzor. Pedig nincs is kuopakolva...ez a D5 pumpa, szerintem harom ilyen gepet siman elvinne. A kozeljovoben fejleszteni-boviteni szeretnem a vizezest....tetszik az otlet.
    A macskanal is kitunoen teljesit az EK 360L, orulok hogy megszabadult attol a hulladek H100i-rol. Az semmire sem jo!

    (#41931) Malibutomi: lesz majd infom, van is egy apr hir csak nincs megerositve. En meg nem az a balfaCC vagyok aki nyomja a dumat alaptalanul. Amig nem tudom biztosan, nem mondok inkabb semmi konkretumot.

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák