Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Habugi #41933 üzenetére

    Emlekszel, talan neked ajanlottam a Thermalrigh-ot a szar hulladek H100-al szemben?

    Na ha bizzol a szavaimban akkor csak annyit mondok hogy total megeri minden penzt. Mondjuk a vizhutest nem gyerekeknek/tudatlanoknak vagy e-penisz mutogatoknak talaltak ki....de konnyen meglehet csinalni. Jo arban meglehet kaparintani az aprorol a kellekeket....total megeri!
    A kutya meg az el diablo kollegak nagyon tudjak a dolgukat. Szeretek az FX-be beleolvasni, szeretem az ottani hangulatot.

    Monitor: a 144 Hz jo, de mar nagyon raszoktam a 3D-re es nem egeszseges annyira a szemnek. Erzem hogy jo volna egy kis szunet...elertem arra a pontra hogy nem is jatszom olyan jatekokat ahol nincs 3D tamogatas. Ne erts felre de kezdek fuggo lenni. Egy kis szunet nem artana....de mas vannak olyan 144 Hz-es kijelzok amik mennek Radeon kartyaval is...tehat ...semmi akadalya nem lesz ilyen szempontbol hogy visszaterjek Radeonra. En inkabb kicsit a driver miatt parazok.

    Paran csinalunk majd egy forumot, igaz angolul ....ahol IT lesz a tema non-stop. Tuning, barkacsolas, arhitekturak kiveseze....ket dolog lesz kotelezo a tagsaghoz: minimalis angol nyelvtudas es atlagon feluli IQ. Majd kuldok VIP meghivokat akit erdekel es szeretne olvasgatni.

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák