Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xatos3

    senior tag

    válasz CJ4567 #151336 üzenetére

    hm mondjuk a deus ex legújabb részét valóban pótolhatnám!!

    hitman összes részét kipróbáltam, igen a leges legrégebbit is anno, de mindig meguntam 1 mission után lol, ugyanígy a tom clancys splinter cellt

    autós játékokra annyira nem vagyok rápörögve mióta van saját kocsim, pedig nem valami 200 lóerős szörnyem van csak egy mezei 1.6 golf :DDD

    a watch dogsban szintén csalódtam pár buta játékmechanika miatt, és a második résznél az első 10 percben valami grafikai motor bug miatt szaggat a játék ahogy csapkodsz a jojóval a becsapódásoknál pfejjj
    pedig terrariaba a yoyo a best fegyver :D

    a japán kultúrával semmi bajom, csak az hogy ami kifejezetten tetszik mint a sekiro shadows die twice meg az a másik aminek nem ugrik be a neve, az nekem nagyon dark soulsos, és túl nehezek

    a maffia 1-2 anno kijátszottam a 3 béna, az új definitive edition meg bugos mint állat

    assassins creedből nekem csak a 2 tetszett minden kieggel együtt, meg a 4ik rész a kalózok miatt, az újabbak annyira nem jönnek át valamiért pedig kipróbáltam a legtöbbet, talán csak az odyssey nem járt a gépemen

    a cp2077 mentésem még megvan kb 50%on lehet tesztelni kéne az1.3 patchel

    na a stalker meg a modok, annak vajon van jó co-op story modja?

    bár a kötelező lopakodás nem tetszik - hitman, splinter cell, de ha csak opcionális mint a stalker - metro exodus - falloutokban akkor ebből kiindulva>>
    engem nagyon érdekelne a rust, vagy a GTFO de nincs hozzá játszópajtim :DDD :DDD

    norbert1998
    mondjuk a doomot is lehet be kéne pótolnom, a wolfensteinek tetszettek pl

    a fallout 76 életem legnagyobb pénzkidobása, és mélységes szégyent hozott magára a bethesda, meg az egész bagázs aki felelős érte

    mondom ezt úgy hogy a morrowind, oblivion, skyrim és a fallout 3-4 életem legjobb játékai közé tartoznak

    nagyon sok hígfost és hányást kell magáról lekaparniuk hogy az elder scrolls 6 úgy tündököljön majd ahogy azt megérdemli a franchise

    SZERK: az új preyt is meg kéne néznem!

    [ Szerkesztve ]

    [Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

  • xatos3

    senior tag

    válasz CJ4567 #151336 üzenetére

    Amúgy a cp2077ben azt nem tudom hogy egyáltalán van e bármi valós difi a mantis blades, vagy egy jó ütős samurai kard között

    mivel ugyanazokat a skilleket skálázza, a dps is azonos, a sebesség is, kb csak az animáció különbözik nekem

    [Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

Új hozzászólás Aktív témák