Új hozzászólás Aktív témák

  • CJ4567

    veterán

    válasz xatos3 #151334 üzenetére

    Yakuza sorozat, ha vevő vagy a japános játékokra, az összes rész fent van Steamen, benne van Game Pass-ban is(PC-n és konzolon). Deus Ex Human Revolution, Mankind Divided, HITMAN 2(GOTY-ban benne vannak a 2016-os rész pályái is), autósból nem tudom mennyire érdekel az F1 sorozat, de a 2018 és újabbak elég jók, a 2020 eddig a legjobb, tartja is rendesen az árát, még kulcsoldalakon is 8000 körül van, pedig már Humble Bundle-ben is volt. :DDD

    De ha nagyon bele akarsz merülni, Assetto Corsa, és a tonnányi mod, ami van a játékhoz. ;]
    Mirror's Edge Catalyst? Nekem a Watch Dogs 1-2 tetszett eléggé, a Legion-t ingyen hétvégén próbáltam, az elég is volt belőle. Mafia Definitive Edition talán, az eredeti szerintem jobb volt, de egynek elmegy a remake, nem lett rossz, csak pár dologban túlságosan eltértek szerintem az eredetitől. Nekem eléggé bejött az AC Origins, az Odyssey-t megvettem olcsón, viszont sokat nem játszottam még vele.

    Őszintén szólva, nekem nagyon tetszett a CP2077, viszont azt nem tagadom, hogy elég bugos volt megjelenés körül, voltak ott vicces, és érdekes dolgok. :DDD
    Én nemrég a Stalker: Shadow of Chernobyl-t játszottam volna újra, Autumn Aurora 2.1 moddal, tetszett is, nagyon jó volt, addig amíg a játék vége előtt pár órával (már mentem volna lekapcsolni az agyperzselőt, csak mellékküldetéseket csináltam volna még) meghalt a mentésem, mert túl sok volt a játéknak a 6 mellékküldetés, ami épp aktív volt. :(((

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák