Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Kicsit hozzá kell nyúlni max a paraneterekhez.

    Majd második nekifutásra lehet belenyúlok, de még az első végigjátszásnál tartok, nem akarok módosítani semmit. Annyira nem létszükséglet.

    Utolsó küldetés, nem locustokat fog a nyakadba dobni szóóóval jah.

    Azt sejtettem, de álltam már szemben vegyes heavy-assault nyolcfős csapattal, második nekifutásra egész jól sikerült.

    Bár a tegnap esti után nem vagyok benne olyan biztos. Megcsináltam a Smithon védelmét (káromkodtam is közben nagyot, a hülye szövetségesek szétlőttek a Battlemastert, pedig 7 HP volt a lábában csak) és harmadik nekifutásra kaptam normális küldetést is-> azért amikor 4,5 koponyánál egy Cataphract a legnehezebb az elég meh...
    Kedves kis Battle küldetés, gondoltam még lefekvés előtt belenézek. Az biztos, hogy van ott egy Atlas és egy Highlander meg egy Banshee-t is láttam a szenzoron (csak a tonnát láttam) és valahol van még egy lance, mert néhány rakéta is berepült a térkép másik feléről. Odáig jó volt, hogy az Atlas borult, csak két darabot akartam hozni és a lábát faragtam... Felkelt és kaptam arcba egy AC/20at, instakill. Ez ellen a Cockpit mod sem véd :(
    Majd este megpróbálom újra, úgyis csak érdekelt megérte-e beutazni a Taurian területre. Előtte ott is jártam úgy, hogy a négycsillagos küldetésen mediumok voltak, meg pár heavy.

Új hozzászólás Aktív témák