Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz _Voyage_ #8364 üzenetére

    Szerintem itt nem ő a béna szimplán egy szar a sebzés, elbaszták de még sok jellemző illeti ezt a részét. A szerverkeresőt meg már igazán megcsinálhatnák hogy ne kelljen mindig betennem hogy not full, not epmty és ha ezek bevannak x-elve akkor ne dobjon ki olyan szerót ami tele van...
    Én is idegeskedtem eleget ezen hogy mibe nem halnak bele, fejes az nincs is lehet valamivel hamarabb meghalnak de az minimális különbség. Azt bírom amikor én már belelőttem 5 golyót aztán sniper lelő két golyó pisztollyal... A HC és normál között kéne valamit kialakítani, cod4-be is anno ez volt, hc brutál, alap meg 1 tár 1 ember, igaz hc jobb is volt legalább meghaltak egy fejesbe, ugyanis kimaradt az a fogalom hogy 1 golyós fejes, de itt BC2-be a 2-3 golyós fejes van csak érvényben. Szóval alapvetően itt az a gáz hogy ha te kezded el előbb lőni az ellent egyáltalán nem biztos hogy te fogod megölni, sőt esetek többségében az hal meg aki előbb kezdett lőni, ez ugye meg mi, miután elkezdem lőni ő ne tudjon lövöldözni már nekem, rángasson be a fegyója, mert ugye ha lőnek berángat a fegyó és nem lehet pontosan lőni. Mag amikor már fal mögött vagyok de olyan érzés mintha visszarántanának a golyók a fedezék mögül és így meghalok...vannak furcsaságok az biztos, kár érte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák