Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz rankesz #35858 üzenetére

    jó de ha azt nézed, már nem 2005-öt írunk, ha versenyképesek akarnak lenni alkalmazkodniuk kell, ez nem úgy működik h na örüjjetek mert még single kampányt is kaptok, sztem ez manapság elvárás egy játékkal szemben, ha csak multira jönne, ki mutatna érdeklődést iránta, mert sztem simán tekinthető fél terméknek, a multiban a 9 mapot is keveslem... ahhoz hogy el lehessen adni egy játékot és meg lehessen tartani a franchisét kell érte tenni, régen ezért voltak szvsz ingyen a hozzá megjelenő + tartalmak, most meg már azért is fizetni kell, nekem ez nem gyere be - utóbbi szavakból csak azt próbálom kihozni h a 4 + mapért amit karkand nyújt, annak nem kell fizetni aki időben megvette a limitedet, de annak aki nem vette meg 3990- huf lesz, és akkor 13map 14k ért, nem szép dolog - mondjuk azt ígérték h lesz k*rvasok tartalom, hát arra kiv leszek, mert ismerem a bandát (remélem nem arra terveztek hogy mire mindenki végigjátssza a szinteket - mert ugye azt legtöbben tudják h itt el lehet vele pöcsölni mire mindent kimaxol az ember...

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák