Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    érdekes dolgot láttam tegnap : ) ellenfelet lelövöm, meghal, és kékkel írta ki a nevét... de + pontot kaptam. közelebb megyek, látom ott az újjáélesztés ikon :D ugye medikkel voltam így fel is élesztettem! a gyerek meg sztem csak csodálkozott h hova tűnt a "másik" gyerek aki lelőtte :)) épp akkor tette át hozzánk, de már előtte kiszínezte kékre a nevét : )

    pbr (gépágyús csónak) picit megőrjített tegnap! idióta emberke beszáll és mivel nem hc volt a szeró így volt spot is! (nem találtam HC cao son templ-t) az a szar annyira erős kérem, hogy még a sziklát is átlövi! baszhattam a szikla mögött még úgy is kiszedett... én nem tudom, sztem nekem ezt nem adta volna be... totál a szikla mögött guggoltam, de tök feleslegesen.. nem csak 1x... a k/dm már 1/6 volt... és kezdett felmenni a pumpa... prg7el próbáltam kiszedni de az meg picsa lassú és az íve is mintha nagyobb lenne, próbálkoztam sniperrel is fejlövéssel kiszedni de hiába... aztán igyekeztem távol maradni a parttól inkább... utána olyan fejlövéseket adott be hogy csak néztem, és én lettem az Ace pinner, ki is írta a konzolban valami beállítási opció lehet, de tetszik, legalább nem ratyi szerver üzik mennek fel alá :s

    ja, igen, meg ezen a mapon az amcsik kezdőjén ugye kapásból ott a víz, múltkor a stégről ugrottam a vízre erre meghaltam :U mondom most óvatosabb leszek! szimplán futottam a stégen, azt irány a víz! erre olyan vörösen láttam mikor a vízbe estem, lol, mintha kb 2-3 mm életem lenne wtf :F

    lement ez a kör aztán 2v2 ben maradtunk... Hustings map és rush! volt egy komoly sqadtársam! ellenség kezére adta a tankot! medikkel voltam... ez a szerencsétlen ugye kiszáll a tankból... másik lelövi és beül a tankba :D ott őrizte tankkal az 1ik pontot... előtte én már a távolabbit felrobbantottam. így már csak 1 pontot kellett neki védenie. ez az állat meg nekiáll assaultal glel lövöldözni a tankot :D méghozzá vagy 200 méterről! annyi haszna volt hogy lefoglalta az ellenséget én meg addig nagy ívben megkerültem a tankot és a tank mellett toltam fel a plantot : ) közben meg elment a társa, így egyedül a tankos volt ellenünk! ahogy felrobbant a pont máris mentem a következőre! plantolni... beplantoltam mind a 2-t erre jön a srác tankkal :DD + de ki kellett szállnia! tuti vesztés volt a részéről mindenképp, mert nyílt célponttá vált és aktívak voltak az mcomok, így lett vége a meccsnek :))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák