Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz harry3 #22117 üzenetére

    sztem jó ez a bc2, igényes... mármint nem egy 12+os cucc amit csak fognak és rávágnak egy 6 éves enginere

    cod7et nem akarom leszólni, isten ments, de mióta megjelent a 4. rész azóta gyakorlatilag uaz a scriptelt engine tolja azt a bizonyos szekeret. Engem kifejezetten zavarna az ha nem tudnám kiszedni valami robbanószerrel a ház ablakában ácsorgó kempert (hogy a már említett példával éljek), vagy végignézni uazt az animált halált mikor kiszedek egy embert. BC2 nekem ezért is nyomta feljebb a színvonalat. Én biztos nem hagynám abba, ha letenném akkor is csak max pár hónapra, míg újra kedvet nem kapok hozzá, kvázi nem adnám el. Ami codokban még nem tetszett az a csúnya füst és robbanás effekt, meg mondom maga az engine az ami már idejét múlt. Egy fizikai modellezés igen érdekessé tud tenni egy játékot, erre másik jó példa a gta4 euphoria engineje, soha nem esik össze az ember azonos animációval, minden hatással van mindenre, igaz nem rombolható, vagyis csak bizonyos szinten, de hosszútávon is nyújt újat.

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák