Új hozzászólás Aktív témák

  • Airmiles

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem akartam az SG-n flamet indítani. Amit tudni kell rólam: csendes srác vagyok, időnként feljárok játszani, legtöbbet eddig külföldi szerón voltam, azonban a folyamatos PH így meg PH úgy duma hatására kikötöttem a szerón. Nem régóta vagyok visszajáró emberke, de eddig általában jó meccsek voltak.

    Azonban a 10 perccel ezelőtti eset kicsit fel**tt. Éppen sikerült megsemmisíteni egy mcomot, király, mennék tovább erre: kickeltek admin helycsinálás miatt. Hm úgy tudtam hogy ha van külföldi akkor azt teszik, volt is, 3 is ebből a Lion CZ gyerek folyamatosan CG-zett, szóltam is neki angolul, az adminok részéről nem volt komment, ezután történt a kickkem.
    Visszasomfordáltam magam, mondom nem szólok semmit. Eltelik 1 perc, látom a chatben folyamatosan megy a külföldi duma, ok. CG-vel lőnek megint mint a süket. Kérdezem, hogy nincs e tiltva ez, írják hogy de elvileg... Rá kis idővel megint, kick making room for admin.

    Nem tudom ki rúgott ki nem is érdekel, de inkább rúgta volna ki azt aki folyamatosan CG-zett és külföldi volt.

    Köszönöm türelmeteket.

    Johnnie [HUN]

Új hozzászólás Aktív témák