Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz KL #14547 üzenetére

    velem is megesett ez az ominózus eset, el is lett magyarázva a dolog az adminoknak akkor, és sztem jogtalanul ítéltek el minket... de sebaj, nem megyek fel PH szeróra. Nem bántásból írom de eléggé kukacoskodó egy két ember, és bizonyos dolgokat elég rosszul ítél meg. Csak azért kirúgni v megölni (még ha nem számolja fel a killt akkor is, mivel megalázva érzi magát az ember) egy uavost mert a bázist támadta, mit támadjon a moby dick-et a balatonban?! Szummázva, akinek hatalom kerül a kezébe az nem rest azt használni, és komolytalan-nem egyértelmű figyelmeztetés nélkül killezni v kickelni valakit...

    nem tudom ki írta már h ott kell maradni és kitisztítani az elfoglalt bázist (és ezt alá írom, mert erre számítani kell) Ez is milyen már, majd elkezdenek futni felfelé a defenderek Valparaiso mapon mihelyst az ellen lerombolta az mcmot, azt a támadok meg majd hátbalövik őket. Végül is van benne logika :W
    igaz legtöbb vita magából a játék nyomiságából fakad, nincs mit tenni v megszokja az ember v leteszi... és én is rászoktam a lesz*rom tabira, ha nem fekszik a helyzet, bejövök a megfelelő kaszttal és megoldom ha tudom a problémám. Csak legvégső esetben lépek ki.
    csak annyit mondok, tudni kéne játszani, egy uav helit kilőni, akár sniperrel akár csapattaktikával... mert nem nehéz! (csak példa a sok közül)

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák