Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz BandiHUN #12549 üzenetére

    F@szt. Ilyen nincs. Menj fel egy osztrák vagy német szeróra, és meg fogod látni hogy az ami a PH-s szervereken megy célzás, az inkább "természetfeletti", mint valós, reális tudás. Nekem a közelharci fegyverek nagy része olyan nagyot ránt, hogy képtelen vagyok vele messzebbre célzott lövést adni. Mondjuk ez lenne a reális szvsz. :U Csak azt nem értem, miért pont a PH-s szerókra jön a sok csíter? :( Kicsit úgy érzem, mintha a PH-s szeró lenne a csíterek táptalaja. Amióta tolom, én még külfödi szervereken nem tapasztaltam ilyen mesteri célzást, mint ami itt megy. Röhej. Bár a K/D arányom nem érdekel túlságosan, de kicsit fura hogy ma is 0.3-0.7 arányokkal fejeztem be a köröket a PH-s szerón. Na nem azért mert ennyire nem megy, mert érdekes módon külföldi szerókon simán hozom az 1-1.5 arányt, de sokszor még jobbat is, ha kijön a lépés.
    Persze nem a K/D arány a lényeg, csak ebből azért sok mindent le lehet szűrni.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák