Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz rankesz #12544 üzenetére

    fene tudja....tény,hogy mintha szaporodnának a gyorskezűek,engem is szedtek ki ma m60-nal!!!! gyorsan repülés közben,vagyis nem álló helyzet,ilyesmi,ráadásul fejessel,ezt szintén megjátszotta egy csóka GOL-lal...hát nem tudom,de ilyen malac szerintem nincs,a szembe repülő heliből is iszonyat nehéz kiszedni a pilótát,na de fejessel...
    egyébként abakannal ma én is lőttem az isla-n fejest túloldali snipernek...de az az elsőnél volt,és nem mozgott,meg is volt spotolva.
    egyébként rengetegszer lehet lőni csak a spot alapján,tankkal gépágyúsként messziről csak a spotokra rámozdulva ma lőttem egy 8-as emblémát össze,biztos csiter voltam én is pár ember szemében :D
    egyébként én még gusztinál és a másik rakétavetőnél figyeltem meg olyat,hogy néha egyeseknek nem ivesen megy,hanem egyenesen,mintha tracer vinné...kiváncsi vagyok,tankra és gusztira is működik-e vajon az aimbot...próbálgattam már sokszor a gusztit,meg a gl-t is,mert csak kell azért az is,de pl.a mai nap granyóból simán több kill összejött,valahogy nem fekszenek a raksik nekem.a másik,amit nem értettem,hogy hogy a fenébe lehet UMP-45-tel messziről halálpontosan lőni,de úgy,hogy abakannal nem tud az ember úgy kezdeni,hogy mégis ne ő feküdjön meg a végén...bizonyos emberek nagyon furcsák....azt nem is mondom,hogy hogyan lehet az,hogy 1 ház tetején valaki mellett állok,engem hazavág a guszti,a gránát,őt nem,a guszti még úgy sem,hogy ELŐTTEM áll,és a ház elejét kapja el...és ezt eljátssza 3x,én meg nézem a 3x 15mp-et.valamit nagyon nem tudok eszerint,vagy az extra testpáncél ennyire durván hat? :F

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák