Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz creedszl #11230 üzenetére

    erre jó poén,hogy nem a cod2 volt utoljára ilyen,hanem a cod3,amit sajna nem adtak ki pc-re...pedig abban már volt jármű,és lehetett futni is :DDD az egy olyan játék volt,hogy akár CSAK AZÉRT felmentünk a legjobb járműves mapra,hogy oldalkocsis motorral 2vs2 versenyeket tartsunk+no,ott nem méghogy oldalra volt fegyverszelekció,hanem konkrét kasztok voltak,ráadásul egyediként a cod-okban ugyanolyan medic volt majdnem,mint a BC2-ben,szét volt osztva minden,pl.füst és shotgun csak a medicnek,a gl(puskagránát) csak az assaultnak(a rendes granyó HELYETT!!),mortarja csak a snipernek volt,ami töltődésőt lehetett a killel gyorsitani...és sajna sokan azt mondják,hogy vacak játék volt,de ha kiadták volna pc-n is,szerintem sokat változtatott volna az azóta megjelent fps-eken.

    LamaCube:mw2-re:a dlc érdekel,persze megvettem,nem irtam le a játékot,még akkor sem,hogyha megnézi valaki a steamen,hogy Utolsó használat:2010.02.25,nem hiszem,hogy magyarázkodnom kellene,a dlc ráadásul most volt akciós.kiváncsi vagyok a régi cod4 mapokra...ha a csalókat kilövik,játszok azzal is,mint irtam,az a fő indok,amiért abbahagytam.

    más:szerintem a gl és a cg áradatra meg 1 megoldás lenne:le kellene tiltani a saját ládából tápolást.a medic is gyengülne,mert nem dobhatna maga alá egy ládát,és ezzel simán últápoltan nyomni a tűzharcot.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák