Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz #50433536 #6687 üzenetére

    - hit indicator sound - klaszikus cod tulajdonság
    - scoreboard hiánya - klasszikus cod képernyő lett átvéve
    - halál után hatalmas színes kép annak a játékosnak profiljáról, aki megölt téged - tipikus cod
    - névvel ellátott karakterek, collection - ez is a cod-ból lett átvéve és teljesen felesleges itt
    - stb...

    1. Egyik korábbi részben sem volt indicator sound? Kétlem
    2. COD-ban van rendes scoreboard, szóval ezt sem onnan vették át, itt BF-ben konkrétan nincs, ami nagy baromság
    3. Halál unalmas dögcédulák voltak korábbi BF-ekben, szóval 1:1
    4. Nem a cod találta fel a névvel ellátott karaktereket csak mondom.

    Szóval szemmel láthatólag értelmetlen dolgokba kötöttél bele, ezt hívják trollkodásnak, én voltam a hülye, hogy rákérdeztem és egy percet szántam rá (na jó ez nem igaz, mert közben játszom). Innentől kezdve no komment és további jó fröcsögést. #hajrácod, #hajrábf #hessteg stb...

    #6688
    lofagi

    A játék atom problémás, rengeteg mindent kell rajta javítani, de közel sem élvezhetetlen. A Steam értékeléseket hagyjuk, amikor ilyenket olvasni 0-2 óra játék után, hogy idézem:

    "Unalmas
    BF5 10000000000000x jobb"

    "Életemben nem játszottam még ennyire unalmas játékkal. Ha lehetne, visszakérném a pénzem."

    "Unfinished pile of garbage, they are taking us for morons. This game is an insult to the franchise."

    "wtf"

    stb.

    De mondjuk tény az is, hogy sokan képesek leírni a véleményüket (vagy bemásolják más hsz-et fórumból, redditről stb. :DDD )

    Talán DICE is kapcsol egy idő után, és javítanak sok mindent. Bár valamelyik DEV szerint jelenlegi scoreboard sokkal jobb pl mint korábbiak. Na őt konkrétan kiröhögtük. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák