Új hozzászólás Aktív témák

  • pandras83

    senior tag

    4 meccs után:

    Gunplay/Gameplay: Mintha a BF4 és az Apex Legends kölyke lenne. Iszonyat árkád, az BF1-V ehhez képest milsim kategória és ezért sem szerettem őket. Ez viszont szórakoztató, jobban áll neki.
    Fizika: a járművek fizikája eddig tetszik, rombolhatóságban évről évre a BFBC2-őt várjuk vissza, most sem jött el sajna. 10/7
    Grafika: Baba, de nem extra baba. 10/8
    UI / HUD: fasza, de alakítsanak még rajta. A QR kód lehetne nagyobb, még látni tőle valamit a háttérből. (Tudom, béta.) 10/7
    Hang: Inkább hagyjuk, tegyük fel hogy elfeledkeztek róla.
    AI: Nevetséges, de kell a túl nagy map miatt, viszont azt nem tudom elképzelni, hogy drasztikusan növelnék a fedezékek számát, pedig de jó lenne. AI: 10/3 Map: 10/6
    Tornádó úrhoz nem volt szerencsém, de amerre ez a franchise halad, nem lepődök meg, ha az első találkozásunkor egy megalodont is hoz magával az óceánból.

    R5 2600 3.9Ghz GTX 1070 1080p 144hz 16GB 3200Mhz - auto high minden: 50-70 fps, de mekeg minda' kecske, a g-sync sem segít. A tankban gunnerként elviselhetetlen a kép rángása. A proci 60-70%, a gpu 60-100% között, a frametime mint egy ekg 15 kv után, tipikus béta, és ez csak akkor lesz jobb, ha lehet hozzá hardvert is venni. 10/6

    Atmoszféra: 10/9 Végre ismét modern flintákkal szaladgálhatunk! Mondjuk lehetne kicsit komorabb, baljósabb, sötétebb a hangulata.

    BF3+BF4+BC2 címekben 4000 óra felett vagyok összesen, hogy mennyi lesz ebben, azt nem merném megtippelni, egyelőre bent marad az Origin fiókban, meglássuk.

    Három dolog, amin nagyon néztem:
    - Bizonyos távolságokat bemond a karakter enemy jármű és gyalogos spotnál, az nagyon cool.
    - A halhatatlan robodog miből van? Mivel kell sebezni normálisan?
    - A másik pedig az a bánatképű német asszonyság, aki azzal a sápadt faarcával rohangál, az nagyon para. Nem tudom hogy így parább, vagy ha mosolyogna, miután agyonlőtt.:D

    [ Szerkesztve ]

    Cyberfuck Patchrunner

Új hozzászólás Aktív témák