Új hozzászólás Aktív témák

  • Laby

    senior tag

    Totál nem beszólás meg ilyesmi, de valaki elmagyarázná mire jó a Dog tag?

    CoD-os kölyök voltam világ életemben, de átigazoltam a Bf világába, és nagyon szeretem is ezt a játékot, de valahogy ezt nem tudom felfogni.
    A dobozból pörgetünk skin-ket sem. Alig látszanak a festések, semmi pluszt nem ad szerintem. Mindegyiket eladom, és veszek belőle xp boost-ot.

    CoD WW2-ben ez a rész marha jól elvolt találva szerintem. Napi, heti, havi küldetések, és olyanok amik mellett élvezed a játékot, és fegyver varriánsokat lehetett szerezni vele, itt meg 3 napon keresztül dobáljak gránátot, hogy tudjak ölni, semmit sem játszok, és cserébe kapok egy festést?!

    Tényleg nem támadás jelleggel és lehet hogy ennél értelmesebb dolgokra is jó mint amit én látok, de valaki beavatna? :)

    Amúgy szerintem ha ezt átemelnék, a CoD WW2-ből, hogy fegyver varriánsokat lehet pörgetni, meg venni játékpénzért, amire 10-15% xp boost jár az sokat dobna a játék hosszabb távú élményén, és jobban lekötne. Főleg ha a küldetések sem úgy lennének kitalálva, hogy ne élvezd a játékot, csak koncentrálj valami szivatós feladatra.

Új hozzászólás Aktív témák