Új hozzászólás Aktív témák

  • M^xx

    aktív tag

    válasz majnkopf #1619 üzenetére

    Egyetértek veled! Ettől függetlenül megveszem a játékot ahogy a többi részt is. Amúgy nem értem azokat az embereket akik, ha valaki leírja a véleményét egyből támadnak, mire jó ez? Vagy itt csak új regell lehet tényleg negatív dolgokat írni a gameről? Van nem kevés hibája a játéknak, persze aki megszokja ezeket fel sem tűnik és leszarja ahogy én is, de ha már új game azért az ordító hibákat javítaniuk kéne szerintem. A módokkal kapcsolatban csak annyit, szerintem kellene egy low szint a normal mellett és abba belerakni a spotolást a tank regenerálódást és a többi szarságot.,. Ne hidje senki azt, hogy pere alfa, alfa, beta-hoz képest sokat fog változni a game, Bf szériát végig toltam alfáktól a végleges játékig és sohasem volt lényeges változtatás azokhoz képest, jött pár pach amiben volt nagy változtatás, de ezek nagy része a fegyverekkel, spawn rendszerrel voltak kapcsolatosak. Szóval aki azt hiszi, hogy a jelenlegi hibák nagy része a végleges játékban nem lesz meg az nagyot téved!

    Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Új hozzászólás Aktív témák