Új hozzászólás Aktív témák

  • Drachande

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, melyik az alkalmas topik az ilyenre, egy kis segítséget szeretnék kérni.
    Épp most vettem egy 6 Gb-os Gigabyte GTX 1060 Windforce OC-t, de nem adja le azt a teljesítményt, amit kellene. Egy i5 4670 van mellette, 8GB ram, Chieftec CTG 500as táp, Asrock H87M Pro 4 alaplap. Windows 7 64bitet használok, ezért fletételezem, DX11-ben fut a BF1. Medium grafikán épp, hogy elérem a 40 fpst általában... 30-40 között mozog, pár területen simán üti a 60at, de ahogy kimegyek egy nagy térre még 20-30 közé is leesik.
    Felraktam a legújabb drivert hozzá az Nvidia oldaláról, fent van a Gigabyte utilityje is hozzá, de ezt csinálja. Próbáltam utility nélkül is, régebbi driverekkel, mindíg ugyanez. A játékok fel sem ismerik egyébként, mint GTX 1060, azt írják, hogy ismeretlen videokártya. A Geforce experience, ha felrakom, folyamatosan hibával kilép, újraindítást kér, de újraindítás/újratelepítés után is pár másodpercig bírja csak. Valamennyit viszont biztos hoz a teljesítményéből, mert egy GTX 560at cseréltem le rá és ott kb 6szorosára ugrott az fpsem a csere után.
    Mi lehet a probléma?

Új hozzászólás Aktív témák