Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xesxow

    csendes tag

    válasz Csupingo #87450 üzenetére

    Igen ITX alaplap, mATX méretű házban, fektetett pozícióban. Duplaventis (12 és 14cm) Thermalright procihűtő, az mögött közvetlenül a házon egy 14cm-es Thermalright venti, felette egy 14 és 12 centis venti, elölről meg egy 18 centis tolja a levegőt. Azonban az alaplap 40 fok körül szokott lenni, de elég zsúfolt, szóval az talán reális.
    Viszont ez már az első indításnál így indul, tehát hidegen is egyből ez a hiba van. Elvileg a lapon (AsRock Z390 Phantom Gaming-ITX/ac) is a legutolsó BIOS-van, de akkor azzal is csinálok egy BIOS cserét.
    Tápegységem zsír új van, azért, hogy ne érhessen semmi csoda... :U Amúgy egy CHIEFTEC A-80 CTG-750C 750W.
    A másik gépben próbálás is tervben van, amint sikerül másik gépet találnom, vagy a régit összerakni és abban, csak időm nem tudom mikor lesz rá. De az is lehet, hogy belerakom most a GTX 1050 Ti-t, de használtam azzal is első körben a lapot kb. 2 napot, annál nem rémlik ez a hiba. A 2070-nél hallani ahogy játszik a fordulattal, mert nagyon halk "horkoló" hangja van olyankor, a 1050-nél nem hallottam ilyet, pedig azon kettő és nagyobb venti van.

    Update:
    Játszottam vele egy órát, most játék után 23%-on mennek a ventik ingadozás nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák