Új hozzászólás Aktív témák

  • Wictor

    senior tag

    Szerbusztok! :R

    Tegnap írtam, hogy kellene nekem egy Samsung L760-ra gyári szoftver, mert az enyém vodás, és a Live! menü ugye elég ocsmány. Találtam is nagy nehezen két gyári szoftot, az egyik elég új (L760XHH2). Ráraktam a telóra az újabbat, ugyanúgy, mint az eddigi összes Samsung telómra, minden jó működik 4 kivétellel: a jobb felső gomb ("vissza" gomb) alapállapotban a 4-es számot írja be, a menübe a böngészőbe lép be, ha megnyomom a vissza gombot, az almenükbe meg nincs is funkciója. A másik két gomb, ami máshogy funkcionál, az a két jobb oldali gomb (alkalmazásválasztó és kameragomb). Ha megnyomom őket, a felső a # gombot, míg a kameragomb az 1-es számot működteti az eredeti funkciója helyett. A negyedik gond pedig az, hogy 0, azaz nulla térerőt jelez a teló, de rendesen lehet vele hívni, én is elérhető vagyok, és a hangminőség is kiváló. Mi okozhatja ezeket? Az újabb szoft után ráraktam a régebbit is, hogy hátha, de azzal sem javult. :( Valakinek van valami mentő ötlete? Hol találok rá vodás szoftot? És ha visszarakom, akkor megjavul?

Új hozzászólás Aktív témák