Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    hali
    ne haragudjatok már ,h ezzel nyüstöllek benneteket, de ezzel szenvedek 2x fél órája és nem tudom mi tévő legyek.
    el vittem a külső vinyomat egy valakihez, h átpakoljuk rá az aion-t. ugye az jogtiszta játék, nem warez dolog, mert ingyenes játék. átmásoltuk. méret és file szám stimmel (itt 25,3gb és 3911 file), mondom remek.
    haza hoztam, bedugtam a vinyót a gépbe, ez fogadott. 0 file és 0 bájtot foglal, pedig holott biztos rajta van, mert hiányzik szabad helyként az a bizonyos 25,3gb, amit a játék foglal. megnyitni, amint látjátok a kép alapján nem tudom, ha átmásolom, akkor ugye az üres mappát másolja át nekem, formázni a terrás vinyót őrültség lenne a sok adat miatt, viszont, ha már nem tudom megnyitni se az égért se, viszont akkor valahogy le kellene tudnom törölni. még annyi, hogy elkezdi tölteni a semmit is, miután sikertelenül nyitottam meg vagy 1 percig, ott a "zöld csík". minden más adat természetesen megy rajta, nagyon sok minden van rajta, amit aktívan használok és működnek is. nagyon remélem, hogy megoldjuk ezt a problémát.
    itt a kép

Új hozzászólás Aktív témák