Új hozzászólás Aktív témák

  • BxL

    csendes tag

    Sziasztok,

    Core i5 3470-es proci gpu-ját (intel HD2500) nem tudom működésre bírni Asus Z77 Sabertooth alaplapon. Win7prof. x64 SP1 alatt.
    Semmilyen túlhajtást nem csináltam, egy hetes, új alkatrészekről van szó.

    Ha nincs külön videokártya az alaplapra téve, akkor win7 betöltés közben kikapcsol. BIOS megjelenítése működik.
    Ha ráteszek egy AtiRadeon5450 PCI-E videokártyát, akkor működik az alaplapi HDMI-kimeneten az i5 GPU, de Win7-be érve 640x480, 16 szín, Intel HD graphics hiba, Eszközállapot - Az eszköz nem talál elég használható erőforrást (Kód: 12)

    Amiket eddig próbáltam:
    -hardverelemek cseréje: alaplap, processzor, memória, táp - mind cserélve lett, mind vissza is jött szervízből, hogy működnek.
    -ASUS honlapról BIOS frissítés, a megadott processzor legfrissebb BIOSára, elsőre, sikeresen megtörtént.
    -Mindhárom PCI-Ex16 portban kipróbálva a videokártya, közben az alaplapi HDMI-kimenetet használtam (az első slotban működik, a második és harmadik slotban lefagy a rendszer :F )
    -A videokártyával HDMI kimeneten és vga kimeneten is tökéletesn működik a rendszer.tökéletesen működik a rendszer

    Mit ajánlanátok?
    A cél, hogy működjön videokártya nélkül, a proci gpu-jával stabilan.

    ||

Új hozzászólás Aktív témák