Új hozzászólás Aktív témák

  • messi6502

    tag

    Na azóta furmarknál rekordidő alatt, kábé 5 perc alatt lehalt a rendszer, viszont erről jut eszembe, hogy azt nem írtam, hogy ilyenkor, mikor újraindítom a rendszert utána - legalábbis eddig -, nem fagy le többet, mármint amíg ki nem kapcsolom a gépet. Mondjuk utána se játszottam többet, mint max 2 óra, tehát ez még "hibahatáron" belül van.
    GPU-Z-vel monitoroztam furmark alatt:
    Core clock: 1150
    Memory clock: 667 (1333-n megy a ram dual channelben 8 giga és 1giga van megosztva az igp-nek)
    Temp.: max 52 fok
    GPU Power: max 15,3 watt
    Memory usage (dedicated): 16 mb (EZ mi ez? :D)
    memory usage (dynamic): max 310 MB (Ez a felhasznált memória ha jól gondolom)

    Továbbá néztem egy Event Viewert, ahol ezek találhatóak abban az időben:

    Hiba 2014.06.16. 22:36:41 EventLog 6008 Nincs
    Kritikus 2014.06.16. 22:36:22 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2014.06.16. 22:36:41 Service Control Manager 7000 Nincs
    Hiba 2014.06.16. 22:36:41 Service Control Manager 7000 Nincs

    Nos van egy kritikus Kernel Power, ami 20 mp-el a többi előtt jelentkezik, ott részletesben ezt írja:

    A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.
    Gondolom a bekapcsoló gomb hosszan tartó nyomása miatt írja ezt, amivel kikapcsolom ilyenkor a gépet, nem pedig a táp ment gallyra.

    Viszont a két Service Control Manager hiba nekem érdekesebbnek tűnik, ott ezt írja:
    A szolgáltatás (ACP Kernel Service Driver) a következő hiba következtében leállt:
    Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik.

    A szolgáltatás (ACP User Service) a következő hiba következtében leállt:
    A rendszer nem találja a megadott fájlt.

    Nos ezekből valami lényeges infót kitud olvasni valaki? Mi lehet a hiba? :R

Új hozzászólás Aktív témák