Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz beyruth82 #14115 üzenetére

    Ha a topic témáját nézem biztos, hogy nem volt helyén való a válasz.

    Ha viszont azt nézem, hogy holnap reggel is tükörbe akarok nézni akkor nagyon is helyén való volt.

    Én ugyanis nem tudom nyugodt szívvel ajánlani, hogy egy 4 éves gyerek nyáron a gép előtt kockuljon. Erre lehet azt mondani, hogy az én hülyeségem, de ha megkérdezel egy gyerekorvost vagy még inkább egy gyerekpszichiátert arról, hogy mennyi az ideális képernyő előtt töltött egy 6 év alatti gyereknek, akkor ne lepődj meg, ha azt fogja mondani, hogy nulla...

    Én nem vagyok a videójátékok ellen, imádok játszani, napi több órát játszom nagyon nagyon rég óta, de pontosan ezért ismerem a veszélyeit is . Még azt sem mondom, hogy egy 4 éves gyerek ne játsszon egyáltalán. De ne nyáron, amikor aktív mozgással is könnyen le lehet kötni.

    Persze sokkal egyszerűbb letenni a gép vagy a telefon elé, hogy azt nyomkodja mert akkor nem kell foglalkozni vele, elvan magában. Csak aztán akkor ne csodálkozzunk, hogy miért van ennyi elhízott, rossz tartású, motiválatlan, dopaminfüggő, érzelmileg sivár szociális és mentális problémákkal küzdő, életre alkalmatlan hópihe mindenütt, akikkel szemben nem lehet még egy csak némileg kritikus véleményt sem megfogalmazni, mert rögtön a személyes támadásnak veszik a segítő szándékot is... :(

Új hozzászólás Aktív témák