Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacika25

    tag

    Sziasztok!

    Boldog tulajdonosa bagyok egy Fujifilm Finepix s2995-nek, ua. mint a 2950-es (legalábbis semmi eltérést nem láttam) csak ez kifejezetten egy bolt számára készült (Jessops).
    A kérdésem az lenne, hogy egy cserélhető objektíves dSLR-rel kisebb mélységéllességet lehet elérni mint egy Bridge kamerával? Tudom ez az objektívtől függ, de az én gépemen ez elég nagy, közel kell mennem a fényképezett dologhoz vagy rá kell nagyon zoom-olnom, ha a hátteret elmosottnak szeretném.
    Ha fullon zoom-olok és nem akarom, hogy pl. az arc amit fényképezni szeretnék ne töltse ki az egész képet, akkor a háttér nem annyira elmosódott mint szeretném.
    Láttam már leírást és azok alapján a gyűrűk segítségével állítható a rekeszérték több értékből, az én gépem viszont max kettőt tud adott zoom értéknél.

    Válaszokat előre is köszi.

    Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

Új hozzászólás Aktív témák