Új hozzászólás Aktív témák

  • komi77

    senior tag

    válasz arty #56 üzenetére

    Értem a véleményed lényegét és nem is vitatom. Nem az ilyen vagy ehhez hasonló hasznos szakmai fórumok közösségi jellegével van problémám. Az olyan közösséginek nevezett terekkel mint amiről a cikk is szól. Ezek javarészt - kivételek persze vannak - nem hasznos, intellektuálisan és erkölcsileg is kifogásolható tartalommal árasztanak el. A probléma az ebben a miliőben töltött idő, a "közösség" által diktált magatartáshoz, véleményhez, normákhoz való csatlakozás, stb. Ha nem állsz be a sorba nem leszel a "közösség" tagja. Főleg ha még véleményezed is az ottani dolgokat. Szerintem roppant módon káros ez. A rengeteg fake tartalomról nem is beszélve.
    Persze aláírom, hogy van hasznos lehetőség is ezeken a felületeken. Normális kapcsolat tartástól az üzletelésen át rengeteg minden. Viszont erre vannak más minőségi megoldások is min pl. a PH oldal. Ezeken felül meg mindenkinek a személyes kontaktolást javaslom. Ez csak az én véleményem, nem kell szentírásnak venni. :)

    #57 hcl A profilok mögötti "valós" ember témát nem feszegetném. Részben egyet értünk, másrészt mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy a mögöttes "valós" személy nagyon nagy számban nem az akinek a profil láttatja.
    "Jó dolog lenne ez, de egyre szarabbul működik, és teljesen gonosz módon használják a tulajdonosai." ezzel viszont nagyon egyet értünk. :)

    Szegény ember kézzel nőz.

Új hozzászólás Aktív témák