Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz 2ozzmexy #16013 üzenetére

    Nem kisajátítani akarom, félreérted. Az ügyvéd nem ellenük kell elsősorban...

    Az egész abból indult, hogy a Bökényföldit felújították, le volt zárva az utcánk vége, azaz zsákutca lettünk. Na ezt sok autós nem látta, csak amikor elért a mi portánking, vagy kicsit tovább. Vagy előttünk fordult meg mindenki, aki tévútra ment, mert rutinból jött, majd pedig a körüttünk lévő többi szomszéd szokott rá, hogy mivel előttünk több hely van, mint őelőttük (mindenkinek van autóbeállója :U ) inkább ott fordulnak, mint maguk előtt. Na ezután töredezett szét a beton. Majd az útfelújítás után is maradt a "megszokott" rutin. Kimentem mindegyikkel beszélni, hogy légyszi ne, mert már így néz ki 3 év után. Szerinted a 3-ból mennyi tartotta be konstans? 1... Szépen kértem, nem anyáztam egyszer se... És annyit mondtam, ha lehet, ne naponta 5x, hanem heti 1-2x tegyék...
    Csak van aki olyan "nekemsenkisemondjamegmittegyek". Érdekes az én nevelésem olyan, hogy ha kérnek valamit és van alapja, akkor igyekszem tartani magamat a kéréshez.
    De mivel van egy felbújtó vénasszony, aki direkte hergel mindenkit ellenünk, úgy nehéz. De bármennyire is szeretnéd, nem adjuk fel, mert anyagi kárunk van belőle. Majd nekik is lesz :U Magamat nem fogom szivatni, hogy egy roncsot teszek a kiállóm elé, és minden esetben ha elmegyek azzal tilitolizok, ezt nem gondolhatod komolyan...
    Saját kárukon fogják megtanulni, ha másnak okoznak kárt. A lincshangulatot meg különösen.
    Ha továbbra sem értesz egyet, szívesen tiltalak a folyamomból és akkor nem látom miket reagálsz, mert eddig nem igazán voltál építő jellegű, a kioktatást meg nem szeretem.

    nem mellesleg nem terhelném már ennyire a személyes problémámmal a fórumot, szerintem unásig kibeszéltük, nem kell folyton felhoznod, hogy igazolni próbáld magadat.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák