Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsa74

    senior tag

    válasz dino_m #716 üzenetére

    Én ezzel a mi jó, mi nem jó dologgal úgy vagyok, hogy az egész AMS2 körítés mindig is bejött nekem. Volt egy erős nosztalgia faktor már az általam szintén kedvelt pcars 1-2-ből. A körülmények végtelen variálhatósága, ami azonnal ütött, meg én konzolról jövök és ott a pcars 1 volt az első, ami megmutatta, hogy a kormány nem csak annyit tud, mint ahogy az akkori Forzákban, megy egyéb autósokban működött. Továbbá már a kezdetektől feküdt a fizika is, akármilyen állapotban is volt éppen. Valahogy mindig otthon éreztem magam a kocsikban és egyből ment a vezetésük. Volt időszak, amikor bizonyos kocsikat kevésbé kedveltem, volt, amikor jobban, de azért mindig tudtam velük menni. Nem utolsósorban a VR-ben is optimalizált grafika is elég ütős faktor volt a játék mellett, na és az, hogy az egyetlen szim már ahol pikk-pakk csinálok egy lobbit és tudom nyomni a cimbikkel, vagy idegenekkel, vagy AI-kkal vagy ezek kombójával. Nem kell semmilyen szerver. P2P alapon megy. Ilyet semmi más nem tud jelenleg. (vagyis, ha megy még, akkor a pCars2). A fizika meg folyamatosan fejlődik, szerintem nagyon ütős az egész csomag. Ráadásul "korai támogatóként", azaz a kezdeti 100 dodó becsengetése után én már ingyen kapok minden tartalmat és hozzáférek a bétához is, néha kiveszem a részem én is a visszajelzésekből, ami alapján javítgatnak, fejlesztenek. A játékosok által kusztomizálható ffb is nagy okosság, megkezdődött a moddolás, szóval van itt minden. Nekem ez jelenleg a top szim, amiben az időm 90%-át töltöm.

    De időnként szeretem az ACC-t is, pont azért, mert más. Tökre nem érdekel, hogy ott másként kell vezetne a verdákat. Ez a jó. Most rápattantam az új Forzára, amiben szerintem a vezetést és a fizikát meglepően jól eltalálták és nagyon élvezetes tud lenni. De pl. az AC-t sosem kedveltem, valamiért a fizikája nem feküdt nekem.

    Azt, hogy melyik a legvalósághűbb, úgysem tudom megmondani, ilyen autókhoz sosem fogok hozzáférni. Viszont azt biztosan tudom, hogy az a csomag, amit az AMS2 kínál, az szórakoztat a legjobban. És ez a lényeg nekem.

    Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

Új hozzászólás Aktív témák