Új hozzászólás Aktív témák

  • Golota

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nemrég bekerült egy eXcursion SHX 6C komponens szett a Seat Mii electric-be (VW E-UP), az ajtók szigetelve lettek és jól is szól....de eléggé rá kell küldeni a hangerőt, hogy tényleg jól szóljon, én meg nem szeretek nagy hangerőn zenét hallgatni. Tudom hülyén hangzik, de kis-közepes hangerőn sokkal laposabb a hangzás. Kizárólag metal-t hallgatok, ez még fontos info lehet.

    A gyári fejegységet nem tudom cserélni, mert sok funkció (elektromos kocsi)azon keresztül megy.

    Szóval elkezdtem agyalni, hogy mi lenne a jó megoldás. Gondolom kellene egy high level inputot is tudó erősítő, valami kis teljesítményű, hogy ne terhelje a kocsi elektromos rendszerét. D osztály?

    Felteszem, egy DSP-s erősítő lenne ideális, így a fejegységet ki lehetne küszöbölni, de nem akarok egy vagyont költeni erre. Még az is megfordult a fejemben, hogy egy BT-s hordozható DAC direktbe az erősítőre kötve megkerülné a fejegységet, de lehet, hogy totál tévút az egész.

    Szóval tanácsra lenne szükségem. Mi lenne egy jó ár/érték arányú megoldás ebben az esetben?

Új hozzászólás Aktív témák